Beton, kruszywo dla Twojej inwestycji ...
E-mail
biuro@i-bet.com.pl
Telefon
605 20 50 61
iBet sp. z o.o.
ul.Przemysłowa 9
84-240 Reda

Producent betonu i kruszywa

Wieloletnie doświadczenie w branży związanej ze sprzedażą i wydobyciem kruszywa sprawia, że możemy zaoferować Klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszemu profesjonalizmowi oraz szerokiej wiedzy zaufało już wiele osób. Ich zadowolenie oraz pozytywne opinie są najlepszą reklamą dla naszych usług.

Zadzwoń Wyslij e-mail
Pracownik iBet

Produkujemy beton towarowy na zautomatyzowanym, profesjonalnym węźle betoniarskim. Oferujemy w ciągłej sprzedaży beton klasy od C8/10 do C30/37 wykonany z atestowanych, frakcjonowanych kruszyw najwyższej jakości.

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż betonu, różnego rodzaju kruszyw, w tym piasku, żwiru, kamieni i podbudowy.

Od początku naszej działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie i komfort Klientów. To dla Państwa sukcesywnie powiększamy naszą ofertę.

iBet zaprasza Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców zainteresowanych ofertą do kontaktu drogą telefoniczną lub e-mailową.

Kruszywo

Kruszywo zgodnie z fundamentalną definicją stanowi sypki materiał, którego podstawową funkcję stanowi produkcja innych mieszanin w postaci przykładowo betonu, zaprawy budowlanej. Ponad to omawiany budulec pochodzenia mineralnego bądź organicznego wykorzystywany jest również w procesie budowy różnego rodzaju dróg. Jako działalność iBet, odznaczająca się ponadprzeciętnym doświadczeniem na rynku budowlanym, w naszym asortymencie posiadamy beton i kruszywo spełniające wszelkie standardy jakościowe. Czym charakteryzują się poszczególne rodzaje omawianego budulca?

 

Piasek płukany

Piasek płukany swoje zastosowanie znajduje w produkcji takich budulców jak:

  • tynk
  • posadzka
  • beton towarowy
  • piaskownice
  • plaże

Odznacza się on brakiem gliny i innych substancji organicznych w swoim składzie, co wpływa na jego przemysłowe przeznaczenie. Najwyższą jakość piasku płukanego gwarantuje norma PN-EN 12620+A1:2010.

Piasek siany

Piasek siany wykorzystywany jest najczęściej w tworzeniu zapraw murarskich. Dzięki swojej wyjątkowej trwałości, razem z cementem oraz wodą tworzy idealny materiał budowlany.

Żwiry płukane

Żwir płukany stosowany jest najczęściej w procesie drenażu działki, jak również w celu filtrowania wody w różnego rodzaju systemach. Dzięki swojej estetyce stosowany jest również w celu wysypywania ścieżek, alejek i dekorowania.

Kamień

Kamień jako kruszywo wykorzystuje się w produkcji budulców, takich jak zaprawa, beton, jak również w celu podkładu pod nawierzchnie drogowe.

Podbudowa

Kruszywo w postaci podbudowy stosowane jest najczęściej w budowie różnego rodzaju dróg, dzięki odpowiednim właściwościom ziarnistym. Ponad to charakteryzuje się ono prawidłową wilgotnością, pozwalającą na bezproblemowe zagęszczenie.

Kruszywo